Śmiertelny wypadek na DW470. Jedna osoba nie żyje

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

72-letnia kobieta zginęła, a osiem osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło w miejscowości Dębe pod Kaliszem. Samochód osobowy zderzył się tam z samochodem dostawczym.

Jak informuje Głos Wielkopolski, do wypadku doszło 12 listopada po godzinie 17.00 na drodze wojewódzkiej nr 470. W obu samochodach podróżowało łącznie dziewięć osób.

Jak powiedziała gazecie st. asp. Anna Jaworska-Wojnicz z kaliskiej policji, 64-letnia kobieta kierująca nissanem skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa 29-letniemu mężczyźnie kierującym alfą romeo. Doszło do zderzenia, w którym zginęła 72-letnia pasażerka alfy romeo. Pozostałe osiem osób podróżujących oboma samochodami odniosło obrażenia i trafiło do szpitali w Kaliszu oraz Ostrowie Wielkopolskim.

Droga wojewódzka na odcinku, na którym doszło do wypadku, jest zablokowana. Na miejscu nadal pracują służby: straż pożarna z KM PSP w Kaliszu, OSP Kamień i OSP Skarszew oraz policja i prokurator. Samochody są kierowane objazdami, a utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Podziel się:

Ostatnio dodane: