Schronisko prosi o pomoc. „Ta mała istotka została porzucona”

Liczi fot. Schronisko dla Zwierząt w Poznaniu

Malutki, biały szczeniaczek został porzucony w kartonie z karteczką, że ma 7 tygodni i hipoglikemię. Piesek na szczęście trafił do Schroniska dla Zwierząt, które zapewniło mu opiekę – ale potrzebuje pomocy.

„Ta mała istotka została porzucona w kartonie. Trafiła do nas. Miała przyczepioną kartkę z informacją, że ma hipoglikemię i 7 tygodni” – poinformowało schronisko na swoim profilu na Facebooku. – „Potwierdziliśmy, podajemy jej regularnie specjalistyczny pokarm i badamy cukier. Nazwaliśmy ją Liczi”.

Warunki schroniskowe, nawet przy największych staraniach, nie są jednak odpowiednie dla Liczi i dlatego schronisko pilnie poszukuje dla niej domu tymczasowego, a najlepiej stałego. Jednak musi to być dom osób zdających sobie sprawę z konsekwencji choroby pieska: że trzeba go mieć na oku całą dobę, umieć mu badać cukier i karmić specjalistyczną karmą.

„Chętnych prosimy o maila” – podało schronisko. – „Podajcie numer telefonu, oddzwonimy”.

Pod postem znajduje się już kilkadziesiąt komentarzy, w tym sporo od osób wyrażających chęć zaopiekowania się Liczi. Miejmy nadzieję, że malutka nie będzie musiała długo czekać na dom, który zapewni jej odpowiednią opiekę.

Podziel się:

Ostatnio dodane: