Samochód zaczął się palić na drodze. Trzy osoby w szpitalu

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

W miejscowości Darowice w województwie podkarpackim samochód, którym jechały trzy nastolatki, wypadł z drogi i zaczął się palić. Wszystkie pasażerki trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę 5 listopada około godziny 23.00, jak podaje TVN24. Samochodem podróżowały dwie 18-letnie kuzynki – jedna z nich siedziała za kierownicą – i 17-latka, siostra kierującej autem. Gdy auto dojechało do miejscowości Darowice, na łuku drogi zjechało na przeciwległy pas, a potem wypadło z trasy na pole, gdzie stanęło i zaczęło się palić.

Pasażerkom udało się wydostać z samochodu o własnych siłach, nie odniosły tez poważnych obrażeń, ale wszystkie trafiły do szpitala na badania.

Według wstępnych ustaleń przemyskiej policji, jak powiedziała telewizji młodsza aspirant Joanna Golisz z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, przyczyną wypadku było prawdopodobnie niedostosowanie prędkości samochodu do panujących warunków drogowych. Dlatego na łuku drogi 18-latka straciła panowanie nad samochodem. Jak sprawdzili policjanci – była trzeźwa.

Podziel się: