Samochód wpadł na przewrócone drzewo. Trzy osoby z obrażeniami

wypadek fot. OSP Skoki

W miejscowości Roszkówko w gminie Skoki doszło do poważnego wypadku: na drzewo przewrócone przez wiatr najechał samochód osobowy, którym podróżowały trzy osoby. Wszystkie wymagały pomocy medycznej.

Do wypadku doszło 14 marca po godzinie 21.30, jak informuję strażacy z OSP Skoki. Samochód osobowy jadąc drogą w kierunku Chociszewa uderzył o drzewo przewrócone prawdopodobnie podczas wczorajszej wichury.

„Po przyjeździe straży pożarnej na miejsce zdarzenia okazało się, że pojazdem osobowym, który uderzył w drzewo podróżowały trzy osoby, z których jedna jest nieprzytomna, a pozostałe dwie z ogólnymi potłuczeniami również potrzebują natychmiastowej pomocy medycznej” – informują strażacy z OSP Skoki na swoim profilu na Facebooku. – „Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym do czasu przyjazdu Zespołów Ratownictwa Medycznego”.

Ratownicy medyczni zabrali poszkodowanych do szpitala, a gdy oględziny miejsca zdarzenia zakończyła policja, strażacy usunęli z drogi powalone drzewo i resztki rozbitego samochodu.

Podziel się:

Ostatnio dodane: