Samochód osobowy zderzył się z lawetą. Jedna osoba trafiła do szpitala

for. pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

W miejscowości Nepomucenów w powiecie gostyńskim doszło do zderzenia samochodu osobowego z lawetą samochodową. Dwie osoby odniosły obrażenia w zdarzeniu, w tym jedna tak poważne, że trzeba ją było przetransportować do szpitala.

Wypadek miał miejsce 28 lutego o godz. 9.56 na skrzyżowaniu dróg, jak informuje portal Krotoszyn Nasze Miasto. Zderzenie było tak silne, że oba pojazdy znalazły się poza szosą, a zniszczona karoseria uniemożliwiła kierowcy osobowego auta wydostanie się na zewnątrz. Wydobyli go dopiero strażacy, którzy rozcięli karoserią z pomocą narzędzi hydraulicznych.

Po wyciągnięciu mężczyzny z samochodu okazało się, że doznał poważnych obrażeń i strażacy na desce ortopedycznej przetransportowali go do karetki pogotowia, a ta zabrała go do szpitala. Drugi uczestnik doznał urazu nogi, ale tu wystarczyła pomoc ratowników medycznych udzielona na miejscu.

Po udzieleniu pomocy medycznej strażacy z KP PSP w Krotoszynie, OSP Kobylin i OSP Kuklinów usunęli skutki zdarzenia z jezdni. Przyczyny i okoliczności wypadku badają policjanci.

Podziel się:

Ostatnio dodane: