Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Kolejorza

W czwartek ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2019/20 oraz Jesień ’19. Do końca czerwca, w przedsprzedaży roczny abonament na spotkania Lecha Poznań w Lotto Ekstraklasie można kupić już od 340 złotych, z kolei za 10 ligowych meczów kibic zapłaci od 200 złotych.

– Jeśli chodzi o poziom sportowy, to w poprzednim sezonie nie sprostaliśmy oczekiwaniom naszych kibiców, zajmując ósme miejsce na zakończenie rozgrywek. Teraz, wraz z początkiem przygotowań do kolejnego ligowego rozdania, chcemy pokazać, że trafiają do nas wszelkie uwagi, stąd zdecydowaliśmy się na obniżenie cen – mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. – Zanim uruchomiliśmy sprzedaż karnetów, ceny abonamentów skonsultowaliśmy ze Stowarzyszeniem Kibiców „Kolejorz”, które przychyliło się do naszych propozycji. Liczymy, że najbliższymi działaniami odzyskamy nieocenione wsparcie na trybunach dla nowej drużyny Lecha i wrócimy na szczyt ligowej frekwencji – dodaje.

Roczny abonament dla siebie lub dla najbliższych można mieć za 340 (Strefa B) lub 475 złotych (Strefa A). W karnecie zawarte będzie co najmniej 19 spotkań, które Kolejorz rozegra w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Ewentualne spotkania Pucharu Polski wliczone będą w cenę abonamentu.

Rekompensata dla karnetowiczów

Decydując się na abonamenty Sezon18/19, Sezon18/19 od października, Wiosna19 oraz Wiosna19+Runda Finałowa Lech zagwarantował kibicom oszczędność, zależnie od wybranej strefy. Nie została ona jednak zrealizowana, poprzez obniżenie cen biletów w trakcie sezonu, dlatego teraz klub doładowuje konta tych karnetowiczów różnicą pomiędzy zapewnionym w momencie zakupu poziomem oszczędności a kwotą, którą należałoby wydać na zakup biletów na starcia poznaniaków. Vouchery w systemie biletowym będzie można wykorzystać na zakup kolejnego karnetu lub na nabycie biletów w najbliższym sezonie.

Warto również pamiętać, że każdemu kibicowi, który przedłuży swój karnet z ostatniego sezonu lub rundy przysługuje skumulowany rabat lojalnościowy. Żeby taniej kupić abonament z wykorzystaniem nagromadzonego dotychczas rabatu lojalnościowego należy dołączyć do programu LECHICI i powiązać to konto z systemem sprzedaży biletów jeszcze przed zakupem abonamentu. Dodatkowo cenę karnetu uczestnicy programu mogą obniżyć zgromadzonymi punktami.

mat. pras. / op. AS

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze