sobota, 9 grudnia, 2023

Remont kolejnej ulicy w Poznaniu. Kierowcy muszą korzystać z objazdów

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczął remont nawierzchni na ul. Majakowskiego pomiędzy ulicami Wilczą a skrzyżowaniem z ul. Rysia, który potrwa do 20 października. Kierowcy w tym czasie muszą korzystać z objazdów.

– Prace jako konieczne do wykonania zostały wskazane przez Radę Osiedla Antoninek-Zieliniec-Kobylepole – informuje Agata Kaniewska, rzeczniczka prasowa Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu. – W ich trakcie zerwana zostanie stara i już dość zniszczona nawierzchnia jezdni. W jej miejsce ułożona będzie nowa. Dzięki temu wygodniej będzie można się poruszać kierowcom i rowerzystom.

Prowadzone prace oznaczają utrudnienia dla kierowców – remontowana część ulicy będzie zamknięta dla ruchu. Kierowcy będą musieli ja objeżdżać, na przykład ulicą Żbikową, a zachowany zostanie dojazd do posesji.

Remont będzie kosztował około 90 tysięcy złotych, a środki na ten cel, z będących w jej dyspozycji, przekazała Rada Osiedla Antoninek-Zieliniec-Kobylepole.

Źródło: ZDM
Strona głównaWiadomości z Poznania i powiatu poznańskiegoRemont kolejnej ulicy w Poznaniu. Kierowcy muszą korzystać z objazdów