Rebeka tańczy tango fot. mat. pras.

Prowincjonalny Kazimierz nad Wisłą, warszawskie salony i szemrane dzielnice Buenos Aires – to miejsca, gdzie rozgrywa się historia Rebeki. A motywem przewodnim jej historii i podróży jest oczywiście tango…

Kinoteatr Apollo zaprasza 30 października o godzinie 17.00 na premierę spektaklu „Rebeka tańczy tango”.

To historia młodej, niewinnej dziewczyny, która porzuca rodzinną miejscowość i za miłością od pierwszego wejrzenia rusza w wielki świat. A ten świat akurat w tym czasie pulsuje w rytmie najmodniejszego tańca – tanga argentyńskiego.

Los nie oszczędza Rebeki, serwując jej w tempie szybkiej milongi prawdziwą lekcję życia. Jak Rebeka poradzi sobie z nowym bagażem doświadczeń? Zostanie w Buenos Aires – czy wróci do Warszawy? Czy przestanie wierzyć w to, że prawdziwa miłość istnieje?

Przez historię Rebeki przeprowadzą widzów doskonali artyści: Olga Bończyk, Agnieszka Różańska i Maciej Miecznikowski. W czasie spektaklu będzie można usłyszeć najsłynniejsze tanga XX wieku, zarówno polskie jak i argentyńskie. Będzie je można nawet wspólnie zaśpiewać!

Na scenie pojawią się także artyści Teatru Tanga, a muzyczne aranżacje tang przygotuje zespół Tango Attack pod dyrekcją Hadriana Tabęckiego.

Źródło: Teatr Tanga

Podziel się: