Przeprowadzka wielkopolskiego oddziału NFZ. Gdzie mają nową siedzibę?

NFZ zdecydował się na przeprowadzkę. Przez najbliższe 10 lat będzie miał siedzibę w nowoczesnym kompleksie biurowym Malta Office Park. Umowa już została podpisana.

– Nowa umowa obejmuje wynajem 4900 metrów kwadratowych w nowoczesnym kompleksie biurowym Malta Office Park w Poznaniu na okres 10 lat – informuje Aneta Lenart z Nuvalu Polska, firmy doradczej, która realizowała proces relokacji biura NFZ, co trwało całe trzy lata. Przeprowadzona była konieczna ze względu na zły stan techniczny budynku własnego NFZ.

Zadanie nie było łatwe, ponieważ NFZ miał szczególne wymagania co do jakości biur: przynajmniej część z nich musiała się mieścić na parterze, z dostępemn dla osób niepełnosprawnych, a sala obsługi klienta miała parametry ściśle określone w Księdze Jakości NFZ. Fundusz szukał także budynku efektywnego energetycznie i działającego z poszanowaniem środowiska naturalnego. Nuvalu Polska świadczyła usługi konsultingowe przez cały czas relokacji oraz doprowadziła do skutecznego sfinalizowania umowy najmu, a w umowie udało się zawrzeć wszystkie kluczowe wymagania NFZ.

– Narodowy Fundusz Zdrowia zawiesił wysoko poprzeczkę w zakresie wymagań i standardu nowej przestrzeni – podsumowuje Łukasz Wasilewski, członek zarządu Nuvalu Polska. – Jesteśmy przekonani, że końcowy efekt naszych wspólnych starań pozwoli na podniesienie komfortu zarówno klientów jak i pracowników Funduszu oraz efektywną realizację misji NFZ.

Malta Office Park, gdzie przez najbliższe 10 lat będzie się mieścił NFZ, to kompleks biurowy, składający się z sześciu niezależnych budynków, którego właścicielami są Henderson Park (70 proc. udziałów) oraz EPP (30 proc.), które odpowiada również za zarządzanie kompleksem.

Źródło: Nuvalu Polska

Podziel się: