piątek, 23 lutego, 2024

Próba napadu na nastolatka. “Chciałabym przestrzec przed dwójką mężczyzn”

Sołectwo Szczytniki Duchowne na swoim profilu opublikowało informację jednej z mieszkanek. Jej syna próbowało napaść dwóch młodych ludzi i kobieta postanowiła ostrzec sąsiadów.

“Chciałabym przestrzec przed dwójką mężczyzn, choć być może ledwo pełnoletnich dzieciaków (syn nie ma pewności, jednak wydaje mu się, że byli dość młodzi), którzy w dniu 02.01.2024 na drodze pomiędzy Wierzbiczanami a Szczytnikami Duchownymi (droga przez pole, brak chodnika oraz oświetlenia) około godziny 17:20, zaczaili się w polu (wjechali autem w polną ścieżkę) i próbowali napaść na moje nastoletnie dziecko” – napisała w poście mieszkanka. – “Poruszali się srebrnym bądź szarym kombi, być może oplem lub fordem (syn z nerwów niewiele widział, do tego było już ciemno). Na szczęście po krótkim pościgu sobie odpuścili, ale jakie były ich zamiary, tego nie wiem”.

Gdy na miejsce zdarzenia nastolatek wrócił już z rodzicami – po napastnikach nie było już śladu. Jego matka postanowiła jednak napisać taką informację, by ostrzec sąsiadów, a także licząc na to, że może ktoś rozpozna napastników.

Informację opublikował także portal “gniezno24” dodając, że o sprawie nie została zawiadomiona policja i przypominając, że funkcjonariusze zawsze apelują, by informować ich o takich zdarzeniach. Bo tylko wtedy mogą skutecznie przeciwdziałać takim incydentom.

Źródło: Sołectwo Szczytniki Duchowne, gniezno24
Strona głównaGnieznoPróba napadu na nastolatka. "Chciałabym przestrzec przed dwójką mężczyzn"