Poznańska straż miejska interweniuje po wylaniu betonu na ulicę

Na Grunwaldzie doszło do zanieczyszczenia drogi. Incident miał miejsce tuż przed godziną 10:00, kiedy to niespodziewane hamowanie ciężarówki spowodowało wylanie się betonu na nawierzchnię ulicy.

Funkcjonariusze patrolu straży miejskiej, którzy byli naocznymi świadkami zdarzenia, nałożyli na kierowcę ciężarówki mandat karny. Dodatkowo, zobowiązali go do natychmiastowego uprzątnięcia zaistniałego bałaganu.

Zdarzenie to skutkowało utrudnieniami w ruchu drogowym.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaPoznańPoznańska straż miejska interweniuje po wylaniu betonu na ulicę