restauracja Papavero fot. Facebook Papavero

Poznańska restauracja nie wpuściła matki z dzieckiem. “Buu, więcej już tam nie pójdę”

Sara Boruc, żona Artura Boruca, nie została wpuszczona do jednego z lokali w Poznaniu. Wszystko przez to, że zabrała ze sobą córeczkę.

– Słuchajcie, jakie jaja! Poszliśmy po prostu do knajpy na Papavero w Poznaniu i – wnosimy wózek, siostra pomogła mi wnieść wózek – i pan podchodzi do nas i mówi: przepraszam, czy przeczytały panie karteczkę, która jest na drzwiach przyklejona? My tak na siebie patrzymy i mówimy: nie, a o co chodzi? Odwracamy się, a tam karteczka, taki wielki znak, przekreślony wózek – relacjonowała żona byłego bramkarza naszej reprezentacji na swoim instagramie.

O tym, że restauracja Papavero zdecydowała się na nie wpuszczanie dzieci do lokalu pisaliśmy pod koniec sierpnia. – Bodźcem do tego były uwagi naszych stałych gości, którzy niejednokrotnie mieli znacznie utrudnione rozmowy biznesowe z powodu zachowań dzieci – wyjaśniali swoje motywy szefowie restauracji. Warto dodać, że Papavero nie była pierwszą restauracją, która zdecydowała się na taki krok. Całą dyskusję rozpoczęła restauracja “Parma i Rukola”, udostępniając na swoim profilu w mediach społecznościowych jak wyglądał ich lokal po wyjściu dzieci. – Jak można przyjść do miejsca publicznego i niszczyć czyjeś mienie? – nie ukrywali irytacji szefowie lokalu.

Ich stanowisko spotykało się często ze zrozumieniem innych osób. Zwłaszcza tych bez dzieci, dla których biegające przy stoliku maluchy i rodzice, którzy często mają problem (lub nie chcą tego robić) z ich upilnowaniem nie są niczym fajnym.

Fanką restauracji z całą pewnością natomiast nie zostanie Sara Boruc. – Pierwszy raz z czymś takim się spotykam, a byłam w różnych knajpach na całym świecie. Bardzo muszą się cenić i bardzo dobrze musi im biznes iść skoro sobie na coś takiego pozwalają. Słabe na maksa. Buu, więcej już tam nie pójdę – zapewniła.

Źródło: Instagram

Daj znać innym

18
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
dsdf
Gość
dsdf

To wyp#$%dalaj w podskokach ale już!!!!! Co za wstrętna samolubna roszczeniowa madka, napluć w pysk to wszystko co jej się należy!!!!!

Pan P Suchodolsky
Gość
Pan P Suchodolsky

Restaurator po to prowadzi restauracje, żeby mieć wpływ na podejmowanie takich decyzji. Tak chciał, tak zrobił. Polecam zorganizowanie marszu równości dla głodnych matek z dziećmi. W Poznaniu każdy masz to super rozrywka. 😉👍

Przemyslaw Leszczynski
Gość
Przemyslaw Leszczynski

Brawo Papavero 👍

ania
Gość
ania

To niech wraca do tych światowych knajp. A tak na serio to pewne wiedziała o zakazie i specjalnie tam poszła, żeby mieć artykuł na fejsa, instagrama czy czego tam używa.

ania
Gość
ania

w sumie artykuł to za dużo powiedziane – chodziło mi o wypociny 🙂

Adam
Gość
Adam

Gwiazda a kim ona jest niech se trochę botoksu wszczyknie

Romuald Hylla
Gość
Romuald Hylla

Piękne miejsce – 👍

Kuba Gorączkowski
Gość
Kuba Gorączkowski

Nie pójdzie tam więcej bo jej tam z dzieckiem nie wpuszczą . Czego ona nadal nie rozumie ? A moim zdaniem to temat stworzony żeby o Borucowej mówić .

Mariusz Do
Gość
Mariusz Do

Wczoraj w kinie dorosły koleś na oko koło 50 odebrał telefon i zaczął prowadzić konwersację, kiedy przestaną wpuszczać deb…i do kina?

Gonia Jaszyk
Gość
Gonia Jaszyk

Miał do tego prawo. Być może ma nie miłe chwile z dziećmi w tle w swojej restauracji

Ewelina Merkis
Gość
Ewelina Merkis

Ojojoj 😏, cóż, wielka gwiazdka obraziła sie i zrobiła raban na cała Polskę !. Wstyd!. Brak klasy i tyle!.

Ewa Brorson Janowska
Gość
Ewa Brorson Janowska

Boże! Co się w tym Poznaniu dzieje?Jeszcze trochę i będzie zabroniony wejście do tramwaju czy autobusu.Jestem Poznanianka i Napewno moja noga w tym miejscu nie postanie.

Wdz123
Gość
Wdz123

No i dobrze:)

Gonia Jaszyk
Gość
Gonia Jaszyk

Ewa Brorson Janowska nikt z tego powodu nie będzie płakać

Ewa Brorson Janowska
Gość
Ewa Brorson Janowska

Gonia Jaszyk W Poznaniu będę bywac i działać żeby Poznań stal się taki jak był kiedyś żeby nie tworzyły się kasty ludzi lepszych i gorszych.Zeby zniknęła nienawiść jaką ludzie Pani pokroju tak uwielbiają. Nie będzie to takie trudno bo jest was zaledwie garstka.
Będę tylko z daleka omijać restaurację o której była mowa.Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę słonecznych dni nad Poznaniem

Marek
Gość
Marek

“Ale przecież ja jestem z zawodu żoną polskiego bramkarza, gwiazdy TVP!”
Nie szkodzi, spadaj!

Prezes_z_dupy
Gość
Prezes_z_dupy

A kto to wogole jest? Bramkarza “znam” z meczow, ale ona? Nie wdzialem jej na murawie.

Lord k
Gość
Lord k

I dobrze z gòwniakiem żryj ze śmietnika