Poznań: Zmiany w organizacji ruchu na ul. Starołęckiej i ul. Bystrej

Od 27 lipca do 28 sierpnia wprowadzone zostaną czasowe zmiany w organizacji ruchu w rejonie ul. Starołęckiej i Bystrej. Kierowcy proszeni są o przeparkowanie samochodów.

W związku z budową przyłączy do budynku przy ul. Starołęckiej 42 wygradzane będą etapami odcinki jezdni i chodnika ul. Starołęckiej od skrzyżowania z ul. Bystrą w kierunku ul. Fortecznej. Na zwężonym odcinku ruch w porze dziennej sterowany będzie ręcznie, a w porze nocnej przez tymczasową sygnalizację wahadłową. Podczas prac na skrzyżowaniu z ul. Bystrą ulica ta będzie ulicą bez wyjazdu na ul. Starołęcką, a objazd wyznaczono ul. Romana Maya.

W związku z budową przyłączy do budynku przy ul. Starołęckiej 34/36 możliwe są także wygrodzenia jezdni i chodnika na początkowym odcinku ul. Bystrej.

Prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac na ul. Starołęckiej będzie ograniczona do 30 km/godz., a ruch może odbywać się z wykorzystaniem płyt przejazdowych. Utrzymana zostanie komunikacja tramwajowa. Prosimy kierowców o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc objętych zakazem parkowania na czas robót.

ZDM, el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze