Poznań: Zmiany w organizacji ruchu na Górnym Tarasie Rataj

Prace związane z przebudową trasy tramwajowej na Górnym Tarasie Rataj wchodzą w kolejną fazę, co skutkuje kolejnymi zmianami w oprganizacji ruchu. Pierwsze zostaną wprowadzone już 24 czerwca.

W najbliższych dniach rozpocznie się układanie nawierzchni asfaltowej w rejonie skrzyżowania ulic Żegrze i Bobrzańskiej oraz Chartowo i Wiatracznej. W związku z zaplanowanymi pracami organizacja ruchu w tym rejonie będzie zmieniała się – wraz z postępem robót – czterokrotnie.

Od poniedziałku (24 czerwca) do czwartku (27 czerwca) wyłączona z ruchu zostanie południowa część skrzyżowania ul. Żegrze, Bobrzańskiej i Chartowo. Objazd do ul. Chartowo zostanie poprowadzony ulicami Kurlandzką oraz Wiatraczną. Kierowcy chcący dojechać do osiedli mieszkaniowych w obrębie ul. Żegrze, będą mieli taką możliwość. W tym celu należy zawrócić tuż przed remontowanym fragmentem ulic. Dla przejazdu od ul. Chartowo w kierunku ul. Żegrze zostanie wydzielony jeden pas ruchu z możliwością prawoskrętu w ul. Wiatraczną oraz wyjazdu z ul. Bobrzańskiej w ul. Żegrze.

Wszyscy użytkownicy ruchu proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie. O kolejnych zmianach w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Żegrze i Bobrzańskiej oraz Chartowo i Wiatracznej Poznańskie Inwestycje Miejskie będą informować z odpowiednim wyprzedzeniem.

PIM, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: