Reklama

Poznań: “Zmalujmy coś dobrego” – koncert charytatywny

Małgorzata Ostrowska Exclusive, Przybył i TrombQuartet wystąpią podczas IX Koncertu Charytatywnego, który odbędzie się w Auli UAM, w poniedziałek, 15 kwietnia o godz. 18:00.

Tym razem na pomoc liczy 18-letni Jakub Czecholiński, którym opiekuje się 60-letnia mama Urszula. Kuba choruje na czterokończynowe porażenie mózgowe, a raczej został tak zdiagnozowany. Jak przypominają organizatorzy, 3-letni chłopiec powiedział do swojej mamy, że nie może chodzić – niestety lekarze do dziś nie wiedzą czym spowodowany jest stan młodego artysty. Dlaczego artysty? Kuba jest malarzem – miał swój wernisaż w Urzędzie Miasta Poznania, a jego artyzm będzie można podziwiać w trakcie koncertu.

Wstęp: bilety-cegiełki do uzyskania bezpośrednio przed koncertem. Nie będą sprzedawane, a jedynie rozdawane (darowiznę będzie można złożyć do puszek).

Pomóc Jakubowi można poprzez:
– Obecność na koncercie – wsparcie mentalne jest tak samo istotne jak materialne!
– Przekazanie przedmiotów na licytacje charytatywne.
– Udział w licytacjach charytatywnych w trakcie koncertu – pojawią się tam m.in. koszulka z autografami polskiej kadry w piłce nożnej czy jubileuszowy obraz na 100-lecie Uniwersytetu.

Wydarzenie jest organizowane przez studentów i pracowników Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa oraz Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM.

Koncert rozpocznie się w Auli UAM przy ul. Wieniawskiego 1 w poniedziałek, 15 kwietnia o godz. 18:00.

mat. pras.

data-matched-content-rows-num="8,4" data-matched-content-columns-num="1,4" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked"

Dodaj komentarz

avatar