Poznań: Zamknięcie Głogowskiej przy Rynku Łazarskim

Głogowska
Z powodu kolejnego etapu przebudowy Rynku Łazarskiego konieczne jest zamknięcie fragmentu ulicy Głogowskiej w stronę centrum wzdłuż przystanku tramwajowego. Komunikacja miejska będzie funkcjonować bez zmian. Prace potrwają od 20 lipca do 24 sierpnia.

– Przystępujemy do robót polegających na wpięciu nowobudowanej sieci wodociągowej obsługującej mieszkańców rynku Łazarskiego w istniejącą sieć biegnącą w ul. Głogowskiej – informuje firma Skanska, generalny wykonawca robót na rynku Łazarskim. – W związku z tym konieczne będzie zamknięcie jezdni ul. Głogowskiej biegnącej w kierunku centrum. Zamknięcie nastąpi w poniedziałek, 20 lipca o godz. 9.00, po porannym szczycie komunikacyjnym i potrwa do 24 sierpnia.

Z ruchu wyłączony będzie odcinek o długości około 100 metrów – pomiędzy przejściami dla pieszych na wysokości ul. Emilii Sczanieckiej i tym za przystankiem tramwajowym w stronę centrum. Kierowcy muszą korzystać z objazdów wyznaczonych przez Miejskiego Inżyniera Ruchu.

Jadąc od strony ul. Hetmańskiej przed zamkniętym odcinkiem zapewniona będzie możliwość zawrócenia na wysokości ul. Chłodnej. Możliwość tę przygotowano głównie dla okolicznych mieszkańców.

MIR, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: