Poznań: Zagi w cyklu Solo Na Szelągu

Zagi to dziewczyna z gitarą – wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów, pisze dla siebie, ale również dla innych artystów. 8 sierpnia usłyszycie ją i zobaczycie na Szelągu. Koncert rozpocznie się o 20.00.
Reklama

Zagi ma na swoim koncie cztery solowe wydawnictwa: EPki „Drapacz Chmur” (Warner Music Poland 2018), „UKE” (wyd. własne 2013), „Kilka Słów o Miłości” (wyd. własne 2012) oraz album długogrający „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” (wyd. Warner Music Poland, 2017). Piosenki, które wypełniły ten ostatni, opowiadają historie z życia naszej bohaterki. W tych historiach biorą udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo że nie raz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją.

Jej magnetyzujące piosenki rozbrzmiewają w takich stacjach radiowych jak Eska Rock, Radio Łódź czy Chilli Zet. Artystka wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal i inne. W 2018 roku, Zagi zagrała 47 koncertów! w tym 4 supporty na solowej trasie Piotra Roguckiego, support dla zespołu Lemon, Pablopavo i Ludziki, Ted Nemeth, a w przeszłości Mela Koteluk czy Voo Voo.

Reklama

8 sierpnia wystąpi solo dla poznańskiej publiczności na Szelągu (Ogród Szeląg, ul. Ugory). Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.

Mat. pras., el

Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar