Poznań: Zadzwońcie po milicję!

fot. Visual Production
Big Cyc, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, Róże Europy i Małgorzata Ostrowska – wszystkich usłyszymy na koncercie „Zadzwońcie po milicję”. A  widzowie będą mogli poczuć się jak w czasach PRL – u

Koncert jest dedykowany 30 rocznicy wolnych wyborów w Polsce, a także rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Jest hołdem dla wszystkich, którzy w latach 70’ i 80’ odważyli się głośno mówić i działać na rzecz wolnej Polski. Ten wieczór to również wyjątkowa muzyczna gala ambasadorów tamtych czasów, których energia dodała z pewnością inspiracji i siły dalszym przemianom społecznym, a którzy na scenie wykonają swoje największe przeboje.

Temu wyjątkowemu wydarzeniu towarzyszyć będą wizualizacje i materiały archiwalne na kinowym ekranie LED najnowszej generacji. Koncert poprowadzi Krzysztof Skiba.

Całe wydarzenie będzie trwało ponad 4,5 godziny.  Ale “Zadzwońcie po milicję” to więcej niż tylko koncert. Organizatorzy chcą oddać klimat tamtych czasów.  Przed halą będą czekały liczne niespodzianki oraz możliwość zjedzenia i wypicia czegoś ciepłego i zimnego.

Koncert odbędzie się 11 stycznia o godzinie 18.00 w Sali Ziemi MTP.

mat. pras., el

Podziel się: