Poznań: Zaczyna się nauka jazdy na łyżwach

nauka jazdy na łyżwach fot. POSiR
Początek jesieni to najlepsza pora, by zacząć naukę jazdy na łyżwach. Dzięki temu, gdy zacznie się sezon, wszyscy uczniowie będą już mogli czuć się na lodowiskach naprawdę swobodnie.  POSiR zaprasza na lekcje nauki jazdy na łyżwach już od 17 października.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają łyżwiarzy początkujących oraz wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Zajęcia będą się odbywały na lodowisku Chwiałka co sobotę – do 19 grudnia włącznie. Poziom jest dopasowany do wieku i umiejętności uczestników. Na chętnych czeka kilka grup:

A) Dzieci początkujące 6 – 12 (nie są wymagane żadne umiejętności)
B) Dzieci doskonalące 6 – 12 (wymagane są umiejętności utrzymywania równowagi na lodzie oraz poruszania się do przodu i skręcania)
C) Młodzież początkująca 13 – 17 (nie są wymagane żadne umiejętności)
D) Młodzież doskonaląca 13 – 17 (wymagane są umiejętności utrzymywania równowagi na lodzie oraz poruszania się do przodu i skręcania)
E) Dorośli początkujący 18+ (nie są wymagane żadne umiejętności)
F) Dorośli doskonalący 18+ (wymagane są umiejętności utrzymywania równowagi na lodzie oraz poruszania się do przodu i skręcania).

Maksymalna liczba uczestników w jednej grupie to 12 osób. Łyżwy oraz kaski, które będą niezbędne podczas zajęć, można bezpłatnie wypożyczyć na lodowisku (wyposażenie jest dezynfekowane po każdym użyciu). Zalecane jest jednak posiadanie własnego sprzętu. Na zajęciach pomocne będą również ochraniacze na nadgarstki, łokcie i kolana. Wymagana jest ciepła, najlepiej nieprzemakalna odzież.

Zapisy na zajęcia będą się odbywały wyłącznie drogą mailową. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: zapisy.chwialka@posir.poznan.pl. Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie POSiR.

Koszt zajęć dla każdej z grup to 450 zł za cały kurs (dziesięć zajęć).

POSiR, el

Podziel się: