Poznań: Zaczyna się Madalina!

Wyprawy po całym świecie, książki, policjanci, taniec i teatr. 25 czerwca swój kolejny sezon zaczyna Madalina, dawna zajezdnia tramwajowa, a obecnie letnie centrum kultury. Tego lata Madalina będzie otwarta przez cały tydzień!

W tym roku na uczestników Lata na Madalinie czekają wyprawy po całym świecie, czego przedsmak będą mieli goście Madaliny już podczas hucznego otwarcia w najbliższy weekend.

„W sobota, 25 czerwca będzie można spotkać się z Albertem Albertsonem w ramach warsztatów z Wydawnictwem Zakamarki i policjantami, którzy opowiedzą o akcji „Bezpieczne wakacje” – informują organizatorzy. – „Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 oraz grupa Cheremshyna zaprezentują pokazy taneczne, a Teatr Kulturka – spektakl „Dbamy o świat”. Będzie można również posłuchać dwóch koncertów. Najpierw wystąpi chór dziewczęcy Poznańskiej Szkoły Chóralnej im. Jerzego Kurczewskiego, później koncert latino – Azucar. Oprócz tych głównych wydarzeń będzie można wziąć udział w rozmaitych warsztatach i animacjach”.

Niedzielne atrakcje rozpoczną się o godz. 12.00 spektaklem Teatru Fuzja „Odkrywcy”. Później będzie można zagrać w Bingo Madalingo oraz wziąć udział w turnieju kulinarnym CIL&Grill, który odbędzie się w ramach Fyrtle Festiwalu. Swoją artystyczną prezentację przedstawi Giselle Czureja, a na koniec weekendu otwarcia odbędzie się koncert Fanfara Awantura.

Podziel się: