Poznań: Wypadek na Wyszyńskiego. Dwie osoby z obrażeniami

Estkowskiego fot. ZDM

Tuż po godzinie 4.00 na ulicy Estkowskiego w kierunku Garbar doszło do zderzenia dwóch samochodów. Dwie osoby odniosły obrażenia, a z powodu wypadku autobusy linii 167 i 911 kursowały zmienionymi trasami.

Na ulicy Estkowskiego zderzyły się tam dwa samochody: hyundai i volkswagen. Jak informuje telewizja WTK, która w tym rejonie ma zamontowaną swoją kamerę, jeden z samochodów, hyundai, jechał pod prąd i to było przyczyną zderzenia. Kierowca hyundaia miał ponad promil alkoholu w organizmie. Dwie osoby odniosły obrażenia w wypadku – najpoważniejsze pasażerka volkswagena, która musiała zostać przewieziona do szpitala.

Jak poinformowało MPK Poznań, tramwaje cały czas kursowały normalnie, jednak autobusy kursujące ulicą Wyszyńskiego w kierunku Garbar musiały zmienić trasy i jechały ze Śródka Kórnicką, a dalej Mostową do Garbar, a dalej już po stałej trasie.

Źródło: MPK Poznań, WTK


Warning: Undefined variable $style in /home/klient.dhosting.pl/siergiejpoz/tenpoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter-pro/class.php on line 4978