U wylotu Litewskiej w ulicę Nad Wierzbakiem doszło do zderzenia dwóch samochodów. Dwie osoby zostały ranne. Kierowców czekają utrudnienia w ruchu i korki.
Wypadek miał miejsce około godziny 13.30. Kierowca wyjeżdżający z ulicy Litewskiej zderzył się z autem, jadącym Nad Wierzbakiem. Dwie osoby zostały ranne i zabrało je pogotowie, ale na miejscu pracują jeszcze policjanci i straż pożarna.
Kierowcy przejeżdżający tą trasą muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu i korkami. Lepiej omijać Sołacz jeszcze przez przynajmniej godzinę.
KMPSP, el