Sprawdzanie zgód TCF
wtorek, 1 lipca, 2025

Poznań: Wypadek na DK92. Lądował śmigłowiec LPR

Na drodze krajowej nr 92 w Łowęcinie doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody, cztery osoby zostały ranne, do jednej z nich lądował śmigłowiec LPR. Droga w stronę Kostrzyna jest całkowicie zablokowana.

Jak informuje GDDKiA, 9 października około godziny 14.40 na DK92 w Łowęcinie, na pasie w kierunku Kostrzyna, zderzyły się dwa samochody. Jeden z nich dachował.

Cztery osoby, które podróżowały samochodami, odniosły obrażenia. Jedna z nich jest ciężko ranna: wezwano do niej śmigłowiec LPR, trwa jej reanimacja.

Droga jest całkowicie zablokowana i według oceny drogowców może pozostać zablokowana co najmniej do godziny 18.00.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaPoznańPoznań: Wypadek na DK92. Lądował śmigłowiec LPR