Nieznany sprawca w nocy z czwartku na piątek włamał się do Lidla na ul. Głównej. Policja zajmuje się sprawą.
Złodziej wszedł do sklepu dzięki rozbiciu szyby w drzwiach. Z pierwszych ustaleń wynika, że ukradł ze sklepu tylko papierosy. Szacowanie strat w dalszym ciągu jednak trwa.
Swoje czynności na miejscu prowadzą również policjanci, którzy m.in. zabezpieczają monitoring.