Poznań: Włącz kulturę w Termach Maltańskich!

Włącz kulturę, Teatr Muzyczny w Termach Maltańskich fot. TM
Co się stanie, gdy miłośnik kultury będąc w Termach Maltańskich naciśnie czerwony przycisk na plaży zewnętrznej? Włączy… Teatr Muzyczny!

Obie jednostki zjednoczyły siły i przez całe wakacje będą oferować klientom Term Maltańskich akcję „Włącz kulturę”.

„Najlepsi soliści Teatru Muzycznego w Poznaniu przez całe wakacje, w soboty lub niedziele – zgodnie z harmonogramem – pojawiać się będą w aquaparku. Wypoczywający na Termach Maltańskich będą mogli zobaczyć i usłyszeć bohaterów musicali takich jak „Madagaskar”, „Księga Dżungli” czy „Jekyll & Hyde”. Gwarantujemy dobrą zabawę!” – zapewniają specjaliści z Teatru Muzycznego. – „To idealna szansa na poznanie kulturalnego repertuaru Poznania przy jednoczesnym relaksie i dobrej zabawie”.

Co dokładnie będzie się działo? Tego organizatorzy nie chcą zdradzić, bo to ma być niespodzianka dla widzów. Wiadomo jedynie na pewno, że na plaży zewnętrznej Term Maltańskich pojawi się specjalny, czerwony przycisk dla odważnych. Kto odważy się go uruchomić, otrzyma w nagrodę występ – niespodziankę piekielnie zdolnego zespołu artystycznego z Teatru Muzycznego w Poznaniu.

„Będzie wesoło, energicznie i mooocno kulturalnie! Nie przegapcie tego, zapraszamy!” – podsumowuje Teatr Muzyczny.

Kiedy można się spodziewać Teatru Muzycznego w Termach Maltańskich?

11 lipca o godzinie 12.00, 17 lipca o tej samej porze, 24 lipca o 16.00, 1 i 7 sierpnia o 12.00, 14 sierpnia o 16.00, 22 sierpnia o 12.00 i 28 sierpnia o 16.00.

Teatr Muzyczny

Podziel się: