Poznań: We wrześniu rusza nauka pływania

basen Chwiałka fot. POSiR
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji startują we wrześniu z szeroką ofertą zajęć nauki pływania. Zapisy już trwają, a zajęcia są dla dzieci i dla dorosłych.

Nauka pływania to nie tylko lekcje dla dzieci i młodzieży, zajęcia są także dedykowane dorosłym. W ofercie zajęć jest nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych, aqua aerobik, zajęcia triathlonowe, zajęcia dla dzieci z niepełnosprawnościami – zespołem Downa oraz dla dzieci ze spektrum autyzmu. Nauka pływania podzielona jest według stopnia zaawansowania umiejętności. Kursy odbywają się na 4 pływalniach: Chwiałka, Rataje, Atlantis, Winogrady.

Pływalnia Chwiałka prowadzi zajęcia z zakresu: nauki pływania dla dzieci i dorosłych, pływania sportowego, aquafitnessu oraz pływania z elementami nurkowania. Szczegóły można znaleźć na stronie pływalni.

Pływalnia Rataje zaprasza na kursy: nauki pływania dla dzieci i dorosłych, pływania sportowego, pływania z elementami nurkowania oraz zajęcia dla seniorów. Tu także szczegółowe informacje znajdują się na stronie pływalni.

Atlantis w swojej ofercie posiada zajęcia: nauki pływania dla dzieci i dorosłych, pływania sportowego, aquafitnessu, pływania z elementami nurkowania, piłki wodnej dla dzieci i młodzieży, pływania zdrowotnego, pływania niemowląt oraz trener senioralny. Cennik i harmonogram znajdują się na stronie.

Pływalnia Winogrady oferuje: naukę i doskonalenie pływania dla dzieci, naukę i doskonalenie pływania w języku angielskim, zajęcia dla dorosłych, trening triathlonowy, zajęcia dla seniorów oraz zajęcia dla osób z niepełnosprawnościami. Szczegóły także na stronie pływalni.

Ceny zaczynają się od 25 zł za 1 zajęcia, do ok. 400 zł za cały pakiet tj. 10/12 spotkań, w zależności od ich typu oraz pływalni. Są to jedynie przedziały orientacyjne, dokładne informacje na posir.poznan.pl.

POSiR

Podziel się:

Ostatnio dodane: