Poznań: Uwaga! Ciemnoskóry ekshibicjonista na Strzeszynie

policja fot. Sławek Wąchała
W okolicach Biedronki na osiedlu Strzeszyn grasuje ekshibicjonista – ostrzega jedna z tamtejszych mieszkanek. Sprawą już zajmuje się policja.

Ofiarami mężczyzny stały się dwie nastolatki, które w czwartkowe popołudnie czekały na autobus na przystanku. Zwróciły uwagę na mężczyznę, bo dziwnie im się przyglądał, poza tym miał ciemniejszą skórę niż zazwyczaj miewają Polacy, nawet bardzo opaleni. W dodatku wokół nie było za wielu ludzi, choć było dopiero po 17.00.

Mężczyzna w którymś momencie przestał im się przyglądać, a zaczął onanizować na oczach nastolatek. Przerażone dziewczynki o wszystkim poinformowały rodziców. A ci powiadomili policję.
– Policjanci z Komisariatu Jeżyce otrzymali takie zgłoszenie i zajmują się już tą sprawą – informuje st. sierż. Marta Mróz z Miejskiej Komendy Policji w Poznaniu. – Zawsze w takich sytuacjach, gdy się widzi taką osobę, należy zapamiętać jej wygląd, szczegóły ubioru, a jeśli się oddala, to kierunek, w którym idzie. oczywiście jak najszybciej należy zgłosić sprawę na policję. Wtedy zapamiętane szczegóły ułatwią schwytanie i identyfikację mężczyzny.

Ekshibicjonista ze Strzeszyna ma około 180 cm wzrostu, ciemną karnację i czarne włosy, był ubrany w białą koszulkę i ciemne spodnie, miał ze sobą czerwony plecak. Kręcił się koło Biedronki na Strzeszynie. Wszyscy, którzy widzieli takiego mężczyznę, proszeni są o kontakt z policją.

el

Podziel się:

Ostatnio dodane: