korek Witosa fot. L. Łada

Poznań: Utrudnienia na dwóch ważnych ulicach. Kierowcy muszą uważać!

Po wczorajszych korkach i oblodzeniu dzisiejszy poranek jest wyjątkowo spokojny. Korki sę tylko w tych miejscach, co zwykle – czyli, jak na Poznań, bez większych utrudnień.

Swoje trzeba odstać tradycyjnie na Niestachowskiej i św. Wawrzyńca, Głogowskiej przed wiaduktem i Starołęckiej. Utrudnienia z powodu prowadzonych prac przy kanalizacji nieco czekają kierowców na Grunwaldzkiej. Korkuje się także Królowej Jadwigi, gdzie rozpoczęły się prace przy wymianie nawierzchni, więc kierowcy mają do dyspozycji tylko jeden pas ruchu w stronę ronda Rataje, a dwa – w stronę AWF.

Zamieszanie na skrzyżowaniu Świętego Marcina i al. Niepodległości, najwidoczniej nie wszyscy jeszcze opanowali zmianę organizacji ruchu w tym rejonie, spowodowaną rozpoczęciem kolejnego etapu Projektu Centrum, czyli remontu Świętego Marcina.

Płynny – jak na Naramowice – ruch na Lechickiej i Naramowickiej. Kierowcom nie utrudniają tam jazdy prace przy budowie trasy tramwajowej i układu drogowego na Naramowicach, bo zostały przełożone ze względu na pogodę.

Synoptycy zapowiadają dziś opady marznącego deszczu i deszczu ze śniegiem. Może więc być slisko – jedźcie ostrożnie!

5 2 votes
Oceń artykuł

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze