Poznań: Urząd marszałkowski ogranicza wizyty

Urząd Marszałkowski
Jeszcze do 14 maja będą obowiązywać ograniczenia wizyt klientów w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego. Powodem jest pandemia koronawirusa.

Wszyscy klienci proszeni są o ograniczenie wizyt w naszym urzędzie do sytuacji wyjątkowych i niecierpiących zwłoki. Wizyty klientów w urzędzie są możliwe jedynie po uprzednim umówieniu telefonicznym. Pozostałe sprawy powinny być załatwiane telefonicznie lub mailowo – numery telefonów są umieszczone na stronie internetowej UMWW. Tam także znajdują się adresy poczty elektronicznej.

Klienci, którzy chcą skorzystać z prawa do zapoznania się ze zgromadzonym w sprawie materiałem dowodowym, są proszeni o uprzedni kontakt z sekretariatem departamentu/biura prowadzącego sprawę.

Nieczynne dla klientów będą też Punkt Informacyjny Urzędu, Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich oraz BDO. Zawieszone zostają także przyjęcia klientów w sprawach skarg i wniosków.

Ograniczenia w przyjmowaniu klientów obowiązują do 14 maja, jednak ten czas może zostać wydłużony, jeśli sytuacja epidemiologiczna się pogorszy.

UMWW

Podziel się: