Kościelna fot. L. Łada

Poznań: Ulica zamknięta z powodu awarii! Objazdy dla kierowców

Nie ma przejazdu ulicą Kościelną na odcinku pomiędzy ul. Jeżycką a ul. Nad Wierzbakiem. ZDM wytyczył objazdy dla kierowców, a MPK – dla miejskich autobusów.

Prace w tym rejonie miały być prowadzone od piątku do nocy z niedzieli na poniedziałek, jednak dziś rano doszło tam do awarii kanalizacyjnej i ulicę trzeba było zamknąć już teraz.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich, proponowany objazd wytyczony jest ulicami: Nad Wierzbakiem, aleją Wielkopolską, Pułaskiego, Jeżycką. W przeciwnym kierunku ulicami: Kościelną, Poznańską, Pułaskiego, aleją Wielkopolską.

Z kolei miejskie autobusy linii 164, jak informuje MPK, począwszy od kursu o 8.00 z Kaczej i o 8.05 z Puszkina aż do niedzieli do końca dnia, będą kursować trasą objazdową przez Dąbrowskiego, Żeromskiego i Niestachowską w obu kierunkach; autobusy będą zatrzymywać się na wszystkich napotkanych przystankach na trasie oraz na tymczasowych przystankach „Polna” równolegle do przystanków tramwajowych.

Autobusy linii 216 i 226 już od nocy z 2 na 3 września (z czwartku na piątek) będą kursować trasą objazdową przez Roosevelta, Pułaskiego i al. Wielkopolską w obu kierunkach, zatrzymując się na wszystkich napotkanych przystankach na trasie na żądanie pasażera.

Autobusy linii 100 będą zgodnie z wcześniejszymi założeniami kursować trasą objazdową przez Poznańską, Libelta i Al. Niepodległości przez cały weekend.

5 1 vote
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze