aukcja fot. ZKZL

Poznań: Udana aukcja najmu lokali użytkowych

12 miejskich lokali wylicytowano podczas aukcji zorganizowanej przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych. To pierwsza tegoroczna aukcja. “To najlepszy dowód, że kondycja lokalnego biznesu jest coraz lepsza” – twierdzą organizatorzy.

Aukcja odbyła się 15 lipca w Domu Aukcyjnym Adam’s, a do wylicytowania było 31 lokali o zróżnicowanym metrażu oraz ciekawych lokalizacjach. Aukcją zainteresowało się wiele podmiotów gospodarczych i dzięki temu udało się wylicytować aż 12 lokali użytkowych.
“To znakomity wynik, biorąc pod uwagę sytuację gospodarczą w kraju spowodowaną pandemią koronawirusa” – podkreślają organizatorzy. – “Jednocześnie to znakomity prognostyk przed drugim półroczem 2020 roku i znak, że kondycja poznańskiego biznesu się poprawia”.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w celu zachęcenia przedsiębiorców do aukcji najmu lokali użytkowych znacząco obniżył kwoty wadium. Działania przyniosły pozytywny skutek, czego efektem jest aż 12 wynajętych lokali.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych planuje kolejne aukcje najmu lokali użytkowych. Prace nad kolejną aukcją już się rozpoczęły i można się jej spodziewać po okresie urlopowym.

ZKZL, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze