Makieta UAM fot. Mateusz Wawrowski

Poznań: UAM z klocków lego i pakiet miłośnika tramwajów dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

To propozycja dla miłośników Poznania – i miłośników poznańskich tramwajów. Na aukcjach z okazji 28.Finału WOŚP można wylicytować Collegium Minus UAM zestaw niezbędny dla wszystkich, którzy kochają poznańskie tramwaje.

Dzięki poznańskiemu specjaliście od konstrukcji z klocków lego – Mateuszowi Wawrowskiemu, znanemu także jako “Mateusz buduje” – wszyscy chętni mają niepowtarzalną okazję kupienia sobie na własność … UAM. A dokładnie rzecz biorąc – miniatury Collegium Minus tej uczelni z klocków lego.
– Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gram już po raz piąty – opowiada Mateusz Wawrowski. – W tym roku wystawiłem dwie aukcje. Pierwsza to licytacja makiety Uniwersytetu Adama Mickiewicza z klocków LEGO i plakat z podpisem Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka, a druga to pakiet miłośnika tramwajów od poznańskiego producenta tramwajów Modertrans Poznań. W zeszłym roku figurka Jurka Owsiaka z klocków LEGO z jego podpisem wylicytowana została za kwotę prawie 2 tysięcy złotych.

Uniwersytet Adama Mickiewicza z klocków LEGO to jedna z 26. makiet autorskiej wystawy “Poznań w miniaturze z klocków LEGO”. Wystawa odbywała się w terminie od 1 września do 31 grudnia 2019 roku. Makieta UAM zbudowana została z 928 oryginalnych klocków LEGO. Pomimo małej skali obiektu, na makiecie znajduje się nawet pomnik Adama Mickiewicza! Dodatkowo do modelu dołączam plakat wystawy wraz z podpisem Jacka Jaśkowiaka, prezydenta Poznania. Można ją wylicytować tutaj.

Pakiet miłośnika tramwajów to spinki do krawata z tramwajem Moderus Gamma LF 01 AC i LF 03 AC BD to kolejna aukcja i kolejna gratka, tym razem dla miłośników tramwajów.! Dodatkowo zwycięzca aukcji otrzyma krawat – i to nie byle jaki! Krawat, który w 2007 roku był hitem branżowych targów TRAKO, pierwszych w historii, w których firma wzięła udział i zdobyła nagrodę. W pakiecie miłośnika tramwajów znajdują się także kalendarze na 2020 rok, bezprzewodowy głośnik, T-shirt sportowy znakowany na okazję 14-lecia spółki oraz smycz. Zwycięzca licytacji otrzyma również list gratulacyjny podpisany przez cały zarząd firmy Modertrans Poznań. Pakiet miłośnika tramwajów można wylicytować tutaj.

el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze