Tygrysy i zabawki fot. Zoo Poznań

Poznań: Tygrysy na wybiegu. “Na ten moment czekaliśmy!”

Dwa poznańskie tygrysy pierwszy raz dzisiaj mogły skorzystać ze swojego nowego wybiegu. Zoo opublikowało nagrania z tego wydarzenia.

Dwa tygrysy z uratowanego transportu zwierząt, który utknąć na granicy polsko-białoruskiej mają już swój nowy wybieg. Zwierzęta jeszcze są od siebie odgrodzone płotem, ale zoo już planuje, żeby zwierzęta były razem.

– “Na ten moment czekaliśmy! Kan na wybiegu, ostrożny i skupiony. Dziękujemy WWF Polska, to ta pierwsza darowizna dała dziś obu tygrysom wiatr, trawę i pierwsze biegi. Gogh w ogóle stwierdził, że był tu od zawsze, zapolował na konarek. Chłopaki pufają do siebie i już niedługo – będą razem, taki mamy plan” – napisało zoo w Poznaniu na swoim facebooku udostępniając nagranie.

Kochani, na ten moment czekaliśmy!!! Kan na wybiegu, ostrożny i skupiony 🙂 Dziękujemy @WWF Polska, to ta pierwsza darowizna dała dziś obu tygrysom wiatr, trawę i pierwsze biegi 🙂 Gogh w ogóle stwierdził, ze był tu od zawsze, zapolował na konarek 🙂 Chłopaki pufają do siebie i już niedługo – będą razem, taki mamy plan 🙂

Opublikowany przez Zoo Poznań Official Site Piątek, 31 stycznia 2020

Nieustraszony Nieumarły Gogh pierwszego dnia upolował pniak 🙂

Opublikowany przez Zoo Poznań Official Site Piątek, 31 stycznia 2020

3
Dodaj komentarz

avatar
Elżbieta GKoczorowska
Elżbieta GKoczorowska

Wspaniałe!

Danuta Kasperska
Danuta Kasperska

Piękny kotek

Irena Talarowska
Irena Talarowska

Wspaniale