Poznań: Tunel w ciągu Kościelnej znów wyłączony

tunel, Kościelna fot. L. Łada

Od piątku 22 października, od godziny 23.30 znów zostanie zamknięty dla samochodów tunel w ciągu ulicy Kościelnej – i tak będzie do końca weekendu. Kierowcy na Jeżycach będą musieli korzystać z objazdów.

Dla kierowców wyznaczone zostaną objazdy takie jak przy poprzednich zamknięciach, natomiast piesi będą mogli korzystać z tunelu poruszając się jezdnią wyłączoną z ruchu pojazdów.

Zamknięcie przejazdu pod torami umożliwi przeprowadzenie prac związanych z montażem nowej sygnalizacji świetlnej na ul. Kościelnej, które realizowane są przez wykonawcę budowy ul. św. Wawrzyńca.

Przejazd będzie zamknięty od 23.30 w piątek (22 października) do 4 rano w poniedziałek (25 października). W tym czasie należy kierować się objazdami poprowadzonymi ulicami Kościelną, Wąską, Poznańską, Pułaskiego i al. Wielkopolską w jedną stronę oraz Grudzieniec, Nad Wierzbakiem, al. Wielkopolską, Pułaskiego, Poznańską i Jeżycką w drugą stronę.

Źródło: PIM


Warning: Undefined variable $style in /home/klient.dhosting.pl/siergiejpoz/tenpoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter-pro/class.php on line 4978