Darek Kozelan pomoc

Poznań: Trwa zbiórka dla Darka Kozelana

jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania, Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta, dziennikarze sportowi – wszyscy pomagają ratować życie Darka Kozelana, który walczy z ciężką chorobą.

Darek obecnie pracuje w Wydziale Oświaty UMP, ale przez wiele lat był dziennikarzem sportowym, w poznańskich gazetach i w telewizji WTK (m.in. autorem słynnego wśród kibiców Lecha filmu z 2004 r. “Droga po Puchar”, o czym wspomina Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta Poznania, który również wspiera leczenie Darka Kozelana.

Teraz Darek walczy o życie – zmaga się ze złośliwym nowotworem migdałka. Przeszedł już 8 tygodni izolacji w szpitalu, 4 chemie, 35 naświetlań. Walka trwa dalej, a by była skuteczna – potrzebne są pieniądze.

Dlatego przez cały weekend dziennikarze, sportowcy i aktorzy są kelnerami w “Lars, Lars i Lars” przy Wojskowej 4, żeby wesprzeć akcję zbiórki pieniędzy na leczenie Darka Kozelana. Są wśród nich Radosław Nawrot, Beata Oryl-Stroińska, Piotr Reiss, Szymon Ziółkowski i Artur Kujawiński. Przez dwa dni można było miło spędzić czas, porozmawiać z ciekawymi gośćmi, zjeść coś dobrego – a przy okazji zrobić dobry uczynek, bo cały zysk zebrany podczas weekendu, także wszystkie napiwki zostaną przekazane na walkę z chorobą. Jeszcze dziś do 21.00 można wpaść na Jeżyce – za obsługę dziś po południu odpowiadają zawodnicy MMA.

Przyjaciele Darka utworzyli także akcję na portalu zrzutka.pl, by i tam zbierać pieniądze na leczenie, rehabilitację, zakup suplementów oraz na wsparcie finansowe. Pomóżmy!

el

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze