Poznań: Termy Maltańskie otworzyły specjalną kasę. Tylko dla osób zaszczepionych

Termy Maltańskie
Termy Maltańskie zdecydowały się na wprowadzenie specjalnej kasy dla osób, które są już w pełni zaszczepione przeciwko koronawirusowi.

Specjalna kasa została stworzona w celu umożliwienia weryfikacji czy dana osoba jest zaszczepiona. – Kasa dla osób w pełni zaszczepionych obsługuje zarówno bilety zakupione on-line jak i bilety tradycyjne, kupowane w kasach. Przed zakupem biletu lub odebraniem transpondera na podstawie zakupionego przez internet biletu, należy okazać dowód zaszczepienia: kod QR w aplikacji “Zaszczepieni” lub paszport szczepionkowy z wpisanymi datami szczepień. Będziemy również prosić Państwa o pokazanie dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość osoby zaszczepionej – tłumaczą przedstawiciele Term Maltańskich w komunikacie.

Kasa dla osób zaszczepionych przeciwko koronawirusowi ma się znaleźć po lewej stronie od punktu obsługi klienta (kasy dla reszty klientów ulokowane są na prawo). Co istotne, kasa ta jest tylko dla osób, które są już w pełni zaszczepione (dwoma dawkami w przypadku większości szczepionek).

Osoby zaszczepione, które odwiedzą kompleks basenów nie wliczają się do limitu klientów. Ten obowiązuje tylko osoby niezaszczepione i obecnie w przypadku Term Maltańskich wynosi 904 osoby.

Zarówno osoby zaszczepione, jak i te bez szczepień obowiązuje konieczność zachowania dystansu między poszczególnymi osobami oraz konieczność zasłaniania twarzy (w holu i szatni).

Źródło: Termy Maltańskie