Poznań: Szpikowa paczka od policji

Szpikowa paczka 4 fot. Policja
W Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu trwa zbiórka zabawek dla małych pacjentów z poznańskich oddziałów onkologicznych. Policjanci i pracownicy policji po raz kolejny zaangażowali się w akcję „Szpikowa Paczka”.

Fundacja Anny Wierskiej „Dar Szpiku” po raz kolejny zaprosiła poznańskich policjantów do współtworzenia świątecznej akcji „Szpikowa Paczka”. Zabawki mają sprawić chorym dzieciom trochę radości w wyjątkowym okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Do świąt jest jeszcze trochę czasu, ale prezentów jest już tyle, że policjanci i pracownicy policji z Ogniwa Konnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu już teraz pakują zgromadzone zabawki w mikołajowe worki, by zdążyć przekazać je na czas dla małych pacjentów. To pierwsza taka pełna mobilizacja nastąpiła w zespole policyjnych jeźdźców – i już nie mogą się doczekać, by zobaczyć uśmiechy na twarzach dzieci.

Wśród prezentów przeważają oczywiście konie – pluszaki, na biegunach, puzzle, książki oraz gry z tym motywem. Mobilizacja w zespole policyjnych jeźdźców była ogromna! Każdy policjant oraz pracownik liczy, że dzięki przekazanym zabawkom dzieci choć na chwilę zapomną o swoich chorobach, troskach i bólu. Że będą się nimi bawić jak wszystkie inne dzieci.

KWP, el

Podziel się: