Poznań: Szpiknik Drużyny Szpiku i Dzień Dziecka

Bieg dla Asi, gry i zabawy, pyszna kuchnia z daniami z dziczyzny oraz mnóstwo atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Drużyna Szpiku po pandemicznej przerwie zaprasza dziś swoich fanów i wszystkich, którzy chcą pomagać na Lizawkę.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 13.00 na polanie w lesie, żeby było zgodnie z obostrzeniami pandemicznymi. Ale wcześniej miłośnicy biegania pobiegli dla Asi Archaniołowicz, która od 7 lat toczy walkę o zdrowie. Najpierw przeszła dwie białaczki i dwa przeszczepy szpiku, teraz mierzy się z groźnym nowotworem piersi. Każdy zakupiony pakiet to 25 złotych dla Asi.

Dla najmłodszych atrakcje przygotowali policjanci, strażacy i leśnicy. Będzie pokaz psów myśliwskich, sokolników, będzie można też pojeździć konno, będą konkursy z nagrodami – a wszystko to na Lizawce. Dodatkowym bonusem będą oczywiście pyszne dania z dziczyzny, z jakich Lizawka słynie.

Imprezę organizuje Drużyna Szpiku, Biegi Wielkopolski i Lizawka. A przyjść mogą oczywiście wszyscy, którzy chcą się dobrze bawić – i którzy chcą pomóc.

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze