Poznań: Szalony rajd dwóch czternastolatków po centrum miasta (wideo)

fot. Sławek Wąchała
Policjanci z poznańskiej drogówki dzisiaj w nocy przecierali oczy nie ze zmęczenia, a ze zdumienia. W mijającym ich oplu corsa na na skrzyżowaniu ul. Królowej Jadwigi zobaczyli.. dwójkę dzieci. Chłopcy, jak gdyby nigdy nic, jechali sobie ulicą w centrum Poznania wymuszając przy tym pierwszeństwo.

Funkcjonariusze postanowili ich zatrzymać i włączyli niebieskie błyskowe lampy. Ale chłopcy ani myśleli posłuchać. Rozpoczął się pościg, w którym to jednak policjanci okazali się lepsi. Chłopcy usiłowali uciekać na piechotę, ale tu tym bardziej z policjantami nie mieli szans…

Okazało się, że auto ukradli babci jednego z nich. Młody zza kierownicy był zaś poszukiwany przez sąd. Miał trafić do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

KWP, el

 

Szalony rajd dwóch czternastolatków samochodem po centrum PoznaniaPolicjanci z poznańskiej drogówki dzisiaj w nocy przecierali oczy nie ze zmęczenia, a ze zdumienia. W mijającym ich oplu corsa na na skrzyżowaniu ul. Królowej Jadwigi zobaczyli dwójkę dzieci. Dwóch chłopców, jak gdyby nigdy nic jechali sobie ulicą w centrum Poznania wymuszają przy tym pierwszeństwo innego auta. Funkcjonariusze postanowili ich zatrzymać i włączyli niebieskie błyskowe lampy. Chłopcy ani myśleli się zatrzymać. Rozpoczął się pościg. Na szczęście wkrótce auto się zatrzymało. Pieszo też nie dali rady. Nasi byli szybsi. Okazało się, że auto ukradli babci jednego z nich. Młody zza kierownicy był zaś poszukiwany przez sąd. Miał trafić do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Opublikowany przez Wielkopolska Policja Niedziela, 22 marca 2020

 

 

 

 

 

Podziel się:

Ostatnio dodane: