Poznań: „Sylwestrowy Święty Marcin” już trwa

Sylwestrowy Święty Marcin fot. Flow Art
Kto nie ma jeszcze dosyć świątecznej atmosfery i chciałby napić się grzanego wina, a może kupić jakiś noworoczny prezent – powinien zajrzeć na Święty Marcin. Na „Sylwestrowy Święty Marcin”.

– Jest pięknie, przyjdźcie i zobaczcie sami – zachęcają organizatorzy noworocznego jarmarku z fundacji Flow-Art. Na „Sylwestrowym Świętym Marcinie” zainteresowani znajdą sporo dekoracji z Betlejem Poznańskiego, na przykład świecące śniegowe bałwany. Jeśli ktoś nie planuje wyprawy w góry, to może być jedyna okazja, by tej zimy zrobić sobie zdjęcie z bałwanem…

Są też stragany z grzanym winem i czymś do przekąszenia, sporo atrakcji znajdą tu też miłośnicy noworocznych gadżetów, dekoracji, makijażu i maskarad.

“Sylwestrowy św. Marcin” to także szereg wydarzeń artystycznych dla dzieci i dorosłych. W programie znalazły się m.in. sylwestrowe animacje dla najmłodszych, warsztaty z robienia dekoracji, pokazy cyrkowe, warsztaty bębniarskie, a także koncerty, silent disco i potańcówki w rytmie latino.

29 grudnia o 16.30 rozpocznie się koncert En La Sombra Latino i potańcówka w rytmach latynoamerykańskich, a 30 grudnia o tej samej porze – cyrkowe pokazy i warsztaty. 31 grudnia natomiast od godziny 16.00 stylistka będzie doradzała wszystkim chętnym odpowiedni sylwestrowy makijaż.  „Sylwestrowy Święty Marcin” potrwa do 1 stycznia.

el

Podziel się:

Ostatnio dodane: