Poznań: Stach Bukowski na plenerowym naGraniu nad Rusałką

Stach Bukowski fot. FB Stach Bukowski
Narobili sporo zamieszania swoją debiutancką zatytułowaną „Czerwony SUV” – a dziś będzie można usłyszeć ich na żywo nad Rusałką. Koncert zaczyna się o 20.30.

Stach Bukowski to młody zespół zakochany w muzyce retro, choć w swojej własnej interpretacji, co w efekcie dało bardzo odświeżającą i ciekawą muzycznie jakość. Ich album „Czerwony SUV” to świetnie zagrana i wyśpiewana muzyka z rockową nutą.

Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert to błyskotliwy gitarzysta. W takim składzie na scenie dają prawdziwego ognia. Ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Publiczność poznała ich dzięki popularnym radiowym singlom „Lew”, „Los”, „Pif-Paf” oraz „Czerwony SUV”.

Wyprzedany koncert premierowy odbył się w warszawskim klubie Niebo we wrześniu 2020. W październiku ukazał się kolejny singiel zespołu zatytułowany „Noc” gdzie gościnnie wystąpił Kwiat Jabłoni.

Dziś zapraszamy na koncert nad Rusałkę o godzinie 20.30 – koncert będzie również streamowany na Facebooku organizatora cyklu koncertów nad Rusałką, czyli Fundacja Pogoda. Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Polska Fundacja Osób Słabosłyszących oraz Cinema Hostel & Apartments. Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel, Radio Meteor oraz tenpoznan.pl

Podziel się:

Ostatnio dodane: