Poznań: “Śpiący za życia” – spotkanie autorskie Mariusza Rasa

Kim są „Śpiący za życia”? Zdaniem autora – dość kontrowersyjnym – to my wszyscy, bo przechodzimy życie śpiąc. Jak się obudzić? Lulu Cafe zaprasza na autorskie spotkanie Mariusza Rasa 31 lipca o godzinie 18.00.
Reklama

Autor prezentuje w swoim dziele zbiór myśli o życiu, w którym przewodnią refleksją jest porównanie ludzi do lunatyków. Według niego człowiek jest tylko marionetką w rękach systemu, Boga, Losu – czy też innego człowieka. Książka w sposób przejrzysty i dokładny uświadamia czytelnikowi, czym jest zniewolenie oraz czym są kajdany społeczne. Po jej przeczytaniu każdy człowiek może pomóc sobie w odpowiedzi na pytanie: czy jest pod wpływem swojej prawdziwej jaźni, czy może bardziej jest zdominowany przez czyjeś wpływy?

– Książka “Śpiący za życia” jest inna, to gwarantuję, bo pisana sercem nie intelektem i potrafi nieźle zaorać perspektywę naszej percepcji – wyjaśnia sam autor. – Jest cukierkiem, który smakuje jak wybranie się do innego wymiaru, pełnego braku oczekiwań: spada kurtyna, roztapia się ten fikcyjny świat, a ty po jej przeczytaniu dostrzegasz życie na nowo pełne miarodajnej energii, która wprost wypływa z ciebie. Czas się obudzić ze snu! Jesteś za stary, by spać, spać za życia…

Reklama

Spotkanie odbędzie się 31 lipca o godzinie 18.00 w Lulu Cafe (CH Avenida, poziom +1, obok sklepu Peek&Cloppenburg).

Mat. pras., el

Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar