Poznań: Sklep Primark już otwarty

Primark w galerii Posnania fot. Primark
Stroje w kolorach lodów włoskich, odważne nadruki gingham, denim inspirowany stylem vintage. Międzynarodowa marka odzieżowa Primark otworzyła dziś pierwszy sklep w Poznaniu w galerii Posnania.

– Jesteśmy niezwykle podekscytowani mogąc nareszcie otworzyć nasze drzwi i powitać klientów w Primark w Poznaniu – zapewniał przed otwarciem Maciej Podwojski, Area Manager na Polskę, Słowenię oraz Czechy. – Wiemy, że mamy wielu fanów Primark w Polsce i cieszymy się z otwarcia nowego sklepu w Poznaniu, dzięki któremu będziemy mogli sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów.

Sklep został otwarty punktualnie o 10.00 i o tej porze pierwsi klienci mogli – oczywiście zachowując zasady bezpieczeństwa ze względu na pandemię – podziwiać kolekcje Primark w atrakcyjnych cenach, w tym najnowsze kolekcje sezonu wiosna/lato, na powierzchni 3 500 mkw. Czekały na nich kolekcje damskiej odzieży Primark na nowy sezon: wśród nich luźne ubrania w odcieniach inspirowanych kolorami lodów włoskich, odważne nadruki gingham, denim inspirowany stylem vintage i stroje sportowe w cukierkowych pastelach.

Panowie znajdą tu dla siebie nowe koszule czy szorty i koszulki do noszenia na co dzień, a najmłodsi klienci pokochają letnie, świeże fasony odzieży dziecięcej. W ofercie dostępne będą również nowe linie licencyjne Disney i Pineapple oraz nowa linia NBA, która pojawi się w sklepie w przyszłym tygodniu. Warto zauważyć, że coraz więcej produktów Primark jest wykonanych z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony oraz pochodzących z recyklingu. Wynika to z przekonania Primark, że zrównoważona moda powinna być dostępna dla każdego.

– Cieszymy się, że znana marka Primark wybrała Poznań jako swoją drugą lokalizację w Polsce – podsumowuje Katja Lożina, Dyrektor Biura Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Poznania. – Z punktu widzenia Miasta, to nie tylko pozyskanie nowej marki modowej i wzmocnienie oferty handlowej, ale też stworzenie atrakcyjnych miejsc pracy dla wielu mieszkańców Poznania i regionu. Niewątpliwie sklep Primark przyciągnie także sporo nowych klientów do Poznania.

Primark w Galerii Posnania jest otwarty od poniedziałku do soboty od 10.00 do 22.00.

Primark to międzynarodowa marka odzieżowa, która oferuje najnowszą modę, kosmetyki i wyposażenie domu o najlepszym stosunku jakości do ceny, zgodnie z hasłem: „niesamowita moda w niesamowitych cenach” („Amazing Fashion at Amazing Prices”). Firma założona w Dublinie w 1969 r. obecnie posiada ponad 390 sklepów i niemal 1,5 mln mkw. powierzchni handlowej w 13 krajach.

Primark

Podziel się:

Ostatnio dodane: