Poznań: Ruszają zapisy na Dancing fairPlayce Poznań 2019

Podziel się!

15 maja ruszają zapisy na kolejną edycję Dancing fairPlayce Poznań. – Będziemy tańczyć do końca świata i jeden dzień dłużej – zapowiada Ewa Wycichowska.

Zapisy ruszą punktualnie w południe na stronie internetowej: www.dancingpoznan.pl. Wiek, płeć oraz umiejętności taneczne tradycyjnie nie mają najmniejszego znaczenia. – Taniec jest coraz bardziej popularny, nie tylko wśród profesjonalistów. Gdy ktoś pojawia się na warsztatach pierwszy raz dziwi się, że w ciągu tygodnia jest w stanie nauczyć się posługiwać swoim ciałem. Coraz częściej na zajęciach pojawiają się też panowie – mówi Ewa Wycichowska, dyrektorka programowa Dancing fairPlayce Poznań.

– Będziemy łączyć sport, fitness, taniec i kulturę. Chcemy, aby Poznań był najbardziej roztańczonym miastem Polski przez cały rok! – dodał Jędrzej Solarski, zastępca prezydenta Poznania.

Dancing fairPlayce Poznań to kontynuacja projektu Ewy Wycichowskiej, który powstał jeszcze, kiedy prowadziła Teatr Tańca Polskiego. Tegoroczne warsztaty odbędą się pomiędzy 17, a 24 sierpnia – trzeci raz w Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce na Naramowicach.

Wśród nauczycieli ponownie zobaczymy czołowych tancerzy: Jean-Claude Marignale z Francji, Abby Aouragh – z pochodzenia Marokańczyk, Yesid Samir Puello Chala z Kolumbii, Alfredo Garcia z Kuby, Gosia Mielech – certyfikowana nauczycielka GAGA, Paulina Wycichowska, Andrzej Adamczak, Maciej “Gleba” Florek – zwycięzca I edycji “You can dance”, Anna Achimowicz, Anita Hofman, Iwona Olszowska, Iwona Piwońska, Jacek Wazelin, Anna Gruszka-Kopeć oraz oczywiście prof. Ewa Wycichowska.

O zeszłorocznej edycji więcej można przeczytać tutaj.

Autor: SS / UMP


Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar