Pyrkon 2

Poznań: Pyrkon 2020 przełożony!

“W trosce o bezpieczeństwo każdej osoby, która znalazłaby się na Pyrkonie, podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu Festiwalu na późniejszy termin” – ogłosili organizatorzy Pyrkonu w mediach społecznościowych. I podali nową datę rozpoczęcia festiwalu.

Jak informują organizatorzy, “w ciągu ostatnich dni obserwowaliśmy rozwój sytuacji, słuchaliśmy oficjalnych oświadczeń władz Polski, wczytywaliśmy się w Wasze głosy i analizowaliśmy wszystkie fakty, przed którymi nas postawiono. W trosce o bezpieczeństwo każdej osoby, która znalazłaby się na Pyrkonie, podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu Festiwalu na późniejszy termin. Nową datą Pyrkonu jest 10-12 lipca 2020”.

Wszystkie dotychczas kupione bilety pozostają ważne (co więcej, z uwagi na datę, będą stanowiły wyjątkową pamiątkę z Pyrkonu 2020). Ci, którym z różnych względów nowy termin imprezy nie odpowiada – będą mogli oczywiście zwrócić bilety. W ciągu kilku dni organizatorzy obiecują przedstawienie procedury ubiegania się o zwrot pieniędzy za bilety.

“Całą naszą drużynę organizującą Pyrkon czeka teraz ogrom pracy związanej z przeniesieniem wydarzenia” – informują. – “Kontaktujemy się już z gośćmi, twórcami programu, wystawcami i wolontariuszami – pytamy o ich dostępność i dalszą gotowość do udziału w Pyrkonie. O wszelkich zmianach, wynikających z nowego terminu, będziemy informować Was najszybciej, jak to będzie możliwe. Zrobimy wszystko, aby jakość Festiwalu nie ucierpiała w tej całej operacji”.

el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze