stop covid demonstracja

Poznań: Przeciwnicy pandemii zapraszają na Marsz o Wolność

“Żądamy zakończenia plandemii!” – pod takim hasłem będą dziś o 17.00 protestować na Starym Rynku przeciwnicy obostrzeń obowiązujących w Polsce z powodu pandemii. Żądają zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny.

“Powołując się na polskich profesorów i lekarzy – dr Zbigniewa Martykę, prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych – żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny” – piszą w zaproszeniu na protest. I przytaczają opinie największych – ich zdaniem – autorytetów światowych (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel), którzy twierdzą, że nowy koronawirus covi-19 nie różni się od innych koronawirusów, że liczba osób, dla których ten wirus okazał się śmiertelny jest o wiele razy niższa niż podają oficjalne dane, a generowanie paniki i strachu oraz ograniczanie praw obywatelskich jest nieuzasadnione.

“Marsz o wolność” to kontynuacja protestów “stop covid”, które odbywają się w Polsce od początku ogłoszenia epidemii. 10 października mają się odbyć w całej Polsce jako zapowiedź wielkiego marszu ulicami Warszawy i innych państw na całym świecie 24 października.

el

4 1 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze