Poznań: Primark otwiera się 6 maja

Primark Galeria Młociny fot. Primark
Jego otwarcie w Galerii Posnania miało nastąpić miesiąc temu, ale trzecia fala pandemii pokrzyżowała plany. Otwarcie przełożono i ostatecznie nastąpi ono 6 maja.

To będzie drugi sklep w Polsce. Pierwszy został otwarty w Galerii Młociny w Warszawie w ubiegłym roku i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Primark zamierza kontynuować rozwój swojej sieci i drugi sklep na polskim rynku otwiera w Galerii Posnania.
„W sklepie o powierzchni 3,500 m kw. klienci będą mogli cieszyć się niesamowitą modą Primark dostępną na dwóch piętrach” – zapewnia firma.

– Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom z Poznania słynną modę i ceny Primark – powiedział Maciej Podwojski, area manager na Polskę, Słowenię i Czechy. – Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej lokalizacji dla naszego drugiego sklepu w Polsce. Nasz nowy zespół jest gotowy na bezpieczne powitanie klientów w sklepie, aby mogli oni kupić nasze ubrania na nowy sezon, jak również odzież z kolekcji podstawowej, a wszystko to w niesamowitych cenach.

Jak informuje firma, nowy sklep stworzył ponad 230 miejsc pracy dla lokalnej gospodarki i jest jednym z ponad 390 sklepów Primark w 13 krajach.

Podziel się: