nieznany mężczyzna fot. policja

Poznań: Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny

Jego zwłoki znaleziono w Olsztynie, ale policjanci mają informacje, że mężczyzna mógł przebywać na terenie Giżycka, Torunia, Bydgoszczy i Poznania. Czy ktoś go rozpoznaje?

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny. Jego ciało znaleziono 8 lutego na terenie pętli autobusowej w Olsztynie przy ulicy Barcza. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w jego śmierci.

Zmarły nie posiadał żadnych rzeczy ani dokumentów, które pomogłyby w jego identyfikacji. Wiadomo, że miał około 55 lat, 190 cm wzrostu i średnią budowę ciała, krótkie, ciemne włosy i zarost. Był ubrany w niebieskie spodnie jeansowe, brązową kurtkę i sweter.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt z jednostką policjii. Informacje można przekazywać również osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania identyfikacyjne dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

KMP

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze