Poznań: Policja szuka tych mężczyzn. Czy ktoś ich poznaje?

poszukiwani fot. policja Poznań

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie rozboju i już publikowali komunikat z prośbą o pomoc. Teraz jednak dysponują lepszymi zdjęciami mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym wydarzeniem. Czy ktoś ich rozpoznaje?

Przypomnijmy: do zdarzenia doszło 4 kwietnia około godziny 16.00. Niepełnosprawny mężczyzna właśnie wyszedł z pracy przy ulicy Grochowskiej, gdy na chodniku zaczepili go nieznani mu mężczyźni. Zerwali mu słuchawki marki Audiotechnika z głowy, a jeden ze sprawców uderzył go ręką w skroń.

Policjanci dysponują materiałem dowodowym w postaci nagrań z kamer monitoringu, zabezpieczyli też materiał wideo z zarejestrowanymi wizerunkami trzech mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Swój komunikat uzupełnili też o znacznie lepsze zdjęcia, na których łatwiej rozpoznać poszukiwanych.

Wszyscy, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald, osobiście przy ul. Rycerskiej 2a lub pod całodobowym numerem telefonu 47 77-121-11.

Podziel się: