Poznań: Policja szuka rowerzysty. Czy ktoś go zna?

rowerzysta fot. policja Poznań

Funkcjonariusze poznańskiej policji poszukują rowerzysty, który 30 maja brał udział w wypadku na ul. Jana Pawła II. Doszło tam do zdarzenia dwóch rowerzystów. Jeden z nich został ranny, a sprawca po krótkiej wymianie słów odjechał.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 30 maja około godz. 18.20.
„Policjanci zajmujący się sprawą ustalili, że kierujący rowerem jadąc po drodze rowerowej ul. Jana Pawła II, od strony ul. Kórnickiej w stronę CH Posnania, wykonując manewr wyprzedzania z lewej strony innych rowerzystów, nie ustąpił im pierwszeństwa przejazdu” – informuje Komenda Miejska Policji w Poznaniu. – „Doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym z kierunku przeciwnego rowerem marki Timberwolf. Ten rowerzysta został ranny, a osoba kierująca jednośladem, której zdjęcia publikujemy, po krótkiej wymianie słów odjechała w kierunku ul. Zygmunta Warczygłowy”.

Policjanci zwracają się z apelem do osób, które były świadkami tego wypadku lub rozpoznają przedstawionego mężczyznę, o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77-136-11/15 w godz. 7.00 – 15.00 47 77 130 90 lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77-156-13.

Podziel się: